Jiangsu Prettech mašīnas & Technology Co Ltd

Produkti

Jaunumi
Mājas > Jaunumi > Saturs

Alus tvertnes DIY daži brīnišķīgi sīkumiem

Konservu rafinēts alus ir arvien vairāk un biežāk, dzert no tiešas mest jutīsies izšķērdīgi, bet tagad pārdot atkritumi nav vērts dažas naudas, tad, kā tikt galā ar šo krāsains alus kannas? Lai iemācītu izmantot veco alus kannas uz diy daži brīnišķīgi sīkumiem.

1. vienkārša zīmuļu turētājs

Sagatavošanas rīki: tīras alus kannas varat skrūvgriezi, knaibles, abpusējo līmlenti.

Darbība: Ar skārda skrūvgriezi atvērt alus jar vāku, jābūt uzmanīgiem, kad jūs sāktu, nesaskrāpējiet roku, arī mēģināt neļaut alus jar deformācijas; Kopš atvēršanas alus kārbu augšējā daļā sharp, lai izmantot knaibles pārējo, asām daļām tā, lai tā kļūst gluda un nobriest; Alus kannas ir vieglāks, alus kannas uz galda ar divpusēju līmi, šādā veidā vajadzētu pieturēties, vienkāršu pildspalva tiek darīts.

2. WiFi pastiprinātājs

Sagatavošanas rīki: tīras alus kannas, naži, šķēres, maršrutētājiem.

Darbība: Alus kārbas apakšējā galā ir samazināt sarkano līniju gar ar nazi, kaula augšējā galā rādītājus samazināt sarkano līniju gar, bet ne pilnīgi nogrieztas, tāpēc, ka kaula augšējā galā rādītājus joprojām paliek saistīts ar tvertnes korpusu. Augšējā galā un tvertnes ķermeņa savienots ar pretēju ķermeņa, ar šķērēm taisni uzšķērda, un atveriet izplešanās tvertne. Noņemt burka augšējā pull gredzens un izvirzīti divi biezi divpusējai uzlīmes uz jar, pievienojiet maršrutētāju, iespraudiet antenas mutē jar jar alumīnija, tad izmantot divpusējai uzlīmes fit alus kārbas un maršrutētāju, kas var glabāt t aizmugurē viņš antenu. Šādā veidā tiek darīts WiFi pastiprinātājs.

3. pārkaru gabals

Sagatavošanas rīki: tīras alus kannas, naži, šķēres, abpusējo līmlenti, lineāls, marķieri, pildspalvas, foto rāmis.

Darbība: Atlasiet pāris dažādu stilu alus kannas, pirmkārt, nogriezt augšējo un apakšējo vāciņu, atstājot tvertnes korpusu, un saplacināt tā, tad izmantot mērjoslu, lai mērītu rāmja izmērs aprēķināšanā alus tvertne, varēs sagriež visu alus kannas unifor m izmēru materiāla, bet arī var tikt sadalīts dažādos izmēros, bet pārliecinieties, ka izšūšanas lielums saskan ar rāmja izmēru; Alus samazinot kannas pievērst uzmanību, lai padarīt skaistāku, efekts ir jāizvēlas logo jomā, lai samazinātu, sastāvdaļas un citas teksta daļas jāizņem; Visbeidzot, alus var apgriezt atkal dzīvoklis, piestiprināt aizmugurē divpusējai pastas, saskaņā ar attēla kārtību kadrs var būt. Šādu vienkāršu kulons ir pabeigta.

4. popcorn

Sagatavošanas rīki: tīras alus kannas, naži, graudu, pārtikas eļļas.

Darbība: Ar nazi alū virs ķermeņa var sagriezt kannas, būs laba daļa lejupejošu roll izgriezt var; Tiesības pārtikas eļļas daudzumu ielej alus kārbas, tad apdegums alus var par ugunsgrēku, un tā tālāk, mikro-siltuma eļļas var ielikt atbilstošu summu kukurūza, turpina saņemt garšīgs popkorns; siltuma plāksnes laist ārpus incīzija izgriezti no alus kārbas, taisni no incīzijas vieta būs eksplodēt popkorns. Darbībai jābūt uzmanīgiem, izvairīties no apdegumiem.

5. alus Pot Roast Chicken

Sagatavošanas rīks: A var alus, veselu vistu, visu veidu garšvielas, krāsns.

Darbība: Visa vistas galvu uz astes mazgāt iekšas, nevar sadalīt veselu vistu, marinate veselu vistu ar garšvielas 30 minūtes; Atvērtu alus, pārlej pusi no tā, pievienot garšvielas tiesības summu alus, atlasiet kartupeļu vai sīpolu, izmērs varētu būt iestrēdzis galvu atklāšanas, mazgāt krāsns, uzkarsē to, izņemt paplāti, ūdens slāni ielej cepšanas paplātes , ievietot gatavas alus kannas uz veselu vistu un plug kartupeļus vai sīpoliem vērā deguna atveru, alus kannas turēt stāvus, tad ielieciet visu tieši uz cepamā panna, pirms iebraukšanas krāsns, tad dod veselu vistu slānis ēdamās eļļas; pēc tam cep cepeškrāsnī līdz apmēram 90 minūtes un cep līdz brīdim, kad laiks ir atkarīgs no visa vistas lieluma. Cepta uz ārpusi, tad jūs varat baudīt gardu maltīti.


beer fermentation tank.jpg

Izmeklēšana
Sazinieties ar mums
Adrese: A grīdas 16, izpētes un attīstības centrs 2,No.801, Changwu vidus ceļu, Wujin rajonā, pilsētā Changzhou, Jiangsu, China
Telefons: +86-519-8525 5001
Fakss: +86-519-8525 5068
E-pasts:admin@prettech.cn
Mājas | par mums | Produkti | Jaunumi | Projekta atskaites | Sazinieties ar mums | Atsauksmes | Mobilais tālrunis | XML | Main Page